NeTos
Produkty a služby Kancelářská technika O společnosti
Produkty a služby Outsourcing Kancelářská technika Kontakty O společnosti
Homepage > Cenové programy > Paušály > Outsourcing
     
Naše paušální ceny správy sítí začínaji na 1177,- Kč za měsíc
Podívejte se více na balíčky podpory, které doporučujeme pro malé firmy a společnosti s orientačním počtem do 35 počítačů a max. 2 serverů
Reference, případové studie, na čem pracujeme?
Prohlédněte si naše realizované případové studie. Migrace na Windows 2008 a Exchange 2007, přechod z OSS na Small Business Serveru 2003, Terminal services, Citrix Metaframe Presentation server XPe
Správa sítí a předplacený kredit
Prohlédněte si nabídku pro společnosti nevyžadující průběžnou správu sítě a technickou podporu, ale chtějí mít garanci a zázemí v případě potřeby, za výhodnou cenu
Uvolněte si investiční zdroje
Nabízíme kompletní a částečný outsourcing sítí nebo technologických či systémových částí. Součástí všech služeb je dohoda o úrovni služeb SLA
Jak tenký klient šetří náklady
Použitím technologie tenkého klienta můžete dosáhnout zlepšení a finančního zefektivnění provozování vašeho IT
Outsourcing
Zkuste ousourcing. Je Vhodný pro střední společnosti, kde je nutný komplexní přístup a vztah na dlouhodobé bázi
Tenký klient - Citrix - Terminal services
VíceOutsourcing
     
  • Vhodná pro neomezený počet pc a serverů
  • Pro náročné požadavky koncových uživatelu
  • Pro složitá síťová řešení
 
 
Stručně :
 
Předplacené množství času na měsíc :
Navrhněte si sami
Pomoc v nouzi, reakce do
Navrhněte si sami
Minimální doba strávená u zákazníka v místě za měsíc :
Navrhněte si sami
 
Zvýhodněná hodinová při překročení předplaceného počtu hodin
Navrhněte si sami pro pracovní stanice
Navrhněte si sami pro servery a sítě
 
Celková cena za měsíc
 
   
Obsahuje :
 
NeTos ADMIN
NeTos EMERGENCY !
NeTos HELPDESK
NeTos OBSERVER
 
NeTos CONSULT
NeTos IT Audit
NeTos Trainning
NeTos NeT DOCUMENTS
 
NeTos TRAVEL
NeTos CARE
NeTos ADMIN TEAM
NeTos SERVICE LEVEL AGREEMENT - SLA
 
Volitelně :
 
NeTos SUPERVISOR
NeTos HARDWARE PROGRAM
NeTos PACT
NeTos REPORT & BULLETIN
 
Viz také: Správa síťových služeb
Viz také: Outsourcing
 
 

 

 

 

 

 

UPKomu je tento program určen ?

Vhodné pro střední společnosti, kde je nutný komplexní přístup a vztah na dlouhodobé bázi. Pro ty, kteří chtějí získat konkurenční výhodu, chtějí mít špičkovým technologiím a know-how, pro ty, kteří se chtějí soutředit na svůj core business.

UPZpůsob učtování

Učtování je prováděno po první hodině po 30 minutách. V případě vzdálené správy od začátku po 15 minutách. Zákazník obdrží po vyřešení problému doklad o provedené práci spolu s informacemi o době strávené u zákazníka, včetně jeho elektronické verze.

 

Obsahuje :

 

UP NeTos ADMIN

Zahrnuje správu a údržbu operačních systémů serverů a pracovních stanic + správu fyzické LAN,WAN. Zahrnuje základní a rozšířenou instalaci operačních systémů pro servery a pracovní stanice platforem Windows, Linux, Unix, Novell.

Zahrnuje tyto oblasti:

Více viz. >> Správa síťových služeb << a >> Bezpečnost <<

 

UP NeTos EMERGENCY !

Pokud se vyskytne nějaký neočekávaný problém, nejpozději do Vámi zvoleného počtu hodin, začínáme řešit problém, který se vyskytl u Vás. Problémy, pokud to situace dovoluje, řešíme vzdáleně. Pokud ne, je k Vám vyslán váš primární technik ( viz. NeTos ADMIN TEAM ), který problém vyřeší.

 

UP NeTos HELPDESK

Protože není vždy možné řešit všechny problémy jen telefonicky a Vy nemůžete čekat na pomoc, náš HELPDESK tým je Vám schopen ihned pomoci. Můžeme se podívat vzdáleně na vaši obrazkovku a pomoci vám, třeba i s nějakou maličkostí.

 

UP NeTos OBSERVER

NeTos OBSERVER je služba zajišťující celodenní, celotýdenní a celoroční sledování důležitých serverových a síťových komponent ve Vaší infrastruktuře. Dokáže pravidelně monitorovat elektronickou poštu, servery, místo na discích, výskyty virů atd.. . Dokáže předcházet problémům. Dává tak dobrý přehled o tom co se v síťi děje.

Více viz >> Zabezpečení a monitoring sítě <<

 

UPNeTos CONSULT

Rádi Vám poskytneme naše znalosti a zkušenosti. Pomůžeme Vám vybrat to správné řešení pro Vaši firmu. O konzultacích a poradentství více na >> Poradenství v IT <<

 

UP NeTos IT AUDIT

Zpracujeme IT Audit vaší sítě. Bude sloužit jako dobrý podklad a přehled o infrastruktuře, počítačích a software.Bude důležitý v rozhodování o vašem IT.

 

UP NeTos TRAINNING

Zaškolení uživatelů na softwarových produktech. Pokud nevíte jak nějaký software používat náš školitel Vám pomůže. Zavedli jsme Vám třeba novou technologii, která vám usnadní komunikaci ve firmě? Naučíme Vás jí používat.

 

UPNeTos NeT DOCUMENTS

U každého našeho zákazníka vedeme dokumentaci o jeho infrastruktuře, která dává ucelený přehled o IT

 

UPNeTos TRAVEL

Součástí je i doprava zahrnutá v ceně služby, takže nám neplatíte za každý ujetý kilometr, jak je někdy běžné.

 

UP NeTos CARE

K dispozici máte i konzultanty, kteří budou obeznámeni s vašimi potřebami a nároky a budou vždy ochotni poradit.

 

UP NeTos ADMIN TEAM

Přiřadíme Vám primárního technika, který bude mít vždy bezvadný přehled o Vaší infrastruktuře a Vašich zvyklostech a potřebách.Můžete si vybrat technika, který Vám bude technicky i personálně vyhovovat.

Navíc vám bude k dispozici sekundární technik, který bude vždy primárního technika zastupovat v době jeho nepřítomnosti.

 

UP NeTos SERVICE LEVEL AGREEMENT - SLA

Součástí outsourcingu je dohoda o úrovni služeb, service level agreement - SLA. Garantujeme tak Vámi požadovanou měsíční dostupnost služeb a i maximální možnou délku jejich nefunkčnosti. Veškeré vypadky jsou monitorovány prosřednictvým NeTos OBSERVER 7x24 a je tak možné dokladovat jejich funkčnost ev. nefunkčnost. Součástí je i pravidelný měsíční výkaz.

 

 

Volitelně :

 

 

UP NeTos HARDWARE PROGRAM

Je volitelná součást. Pokud se zapojíte do tohoto programu získávate 5 % slevu z konečné ceny služby. NeTos HARDWARE PROGRAM spočívá v tom, že se staneme dodavateli serverových a počítačových komponent námi spravovaných a tak budete mít vy i my záruku vždy dobře vybraného hardwaru.

 

UP NeTos PACT

Je volitelná součást. Pokud se zapojíte do tohoto programu získávate 1 % slevu z konečné ceny služby. Principem NeTos PACT je uzavření smlovy na Vámi zvolený program s výpovědní dobou delší než 1 měsíc. Za každý další měsíc získáte slevu o 1 % . Takže při uzavření smlouvy na 12 měsíců tak máte nárok na slevu 11% z ceny služby.

 

UP NeTos SUPERVISOR

Pokud vyžadujete neustálou přítomnost administrátora v místě, na vámi určený počet hodin a dnů, zajistíme našeho, řádně vyškoleného administrátora, pro řešení běžných denních problémů.

 

UP NeTos REPORT & BULLETIN

Pokud si zákazník přeje, umožňuje zasílání pravidelných bezpečnostích informací o produktech nalézajících se v jeho síti včetně, reportů o stavu a využití zdrojů v jeho síti

 

 

 

 


Naše certifikace:

d
citrix Partner - solution advisor

 

Financování IT techniky a softwaru
Úvěr pro vaše podnikání, se kterým si můžete dovolit investovat do počítačové techniky a softwaru, kterou vaše firma právě potřebuje.

 

 

© 2004 - 2009, Netos, s.r.o.., Všechna práva vyhrazena.
Outsourcing